| Suction | 20KPA |
|
Cleaning mode
|
ECO Mode; MAX Mode; Suction Mode |
| Runtime | 50 Min (ECO Mode) |
| Charging Time | ≤4 Hours |
| Clean Water Tank | 800 ML |
| Dirt Water Tank | 720 ML |
| Filter Type | HEPA Filter |
| Control Method | LED Touch |
| Intelligent Interaction | Display Panel & Audio Notice (Multilingual) |
| Surface Recommendation | Hardwood, tile, marb and other sealed hard floors |
| Battery Description | Rechargeable |
| Battery | 6× 4000 mAh |
| Noise Level | ≤68 dB |
| Weight | 8.8 lbs |
| Product Dimensions | 10.6 × 10.4 × 43.3 inches |